gymnázium? jaj

3. září 2013 v 13:50 | Lily<3 |  INFO

AHOJ! Jsem z5 asi po třídenní pauze:D

Jak jde život?....U mě zatím velice zajímavě. Včera jsem měla narozeniny. Teď už je mi 16:D Vim, jsem děsně stará:D Tak a zároveň jsem začala chodit na Gymnázium. A ten největší průšvih? Ano, pořád mám ortézu a do školy se musím pajdat o berlích.


Je to FAKT síla. Je nás ve třídě 32, třídu máme naštěstí v prvním patře, ale stejně se musíme přesouvat z hodiny na hodinu mezi přízemím a druhým patrem. Z lidí tam znám jen Verču, kamarádku ze základky, a jinak nikoho.

Ani nevím jestli jsem víc vystrašená spíš z učení a učitelů nebo z mých nových spolužáků. Těch peněz co musíme platit za učebnice! a toho učení co se máme naučit!(to by bylo ještě v poho kdybychom neměli ty nejhorší učitele co na tom gymnáziu jsou) a ještě to množství druháků, třeťáků a čtvrťáků, kteří vás zastavůjí před školou, na chodbě a i ve třídě a dolejzají jestli si od nich nekoupíte učebnice. Hrůza.

A teď já..obluda s berlema..bezva. Na schodech mi to trvá třikrát dýl než normálnímu člověku a ještě s těma berlema ani neumim chodit takže mě ještě pomlouvaj. No není to nádhera? Od třídy jsem zatim nic neslyšela, ale ztrapnila jsem se zaručeně jinak, když jsme se měli představovat a já se zakoktala a dopadlo to asi takhle: "Ahoiiij, já jsem Míša a hrozněmocmilujukresleníačtení."

Zítra jedem na 2 a půl denní adapťák takže tu zase nebudu. Držte mi palce. Vezou mě tam rodiče jelikož bych to do vlaku nezvládla, tak mi přejte ať všechno dopadne dobře a maj mně rádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama