Srpen 2012

Liam má NAROZENINY!

29. srpna 2012 v 13:33 | Lily<3 |  Liam Payne

Liam má narozeniny!!!


I'm BACK!!!!

24. srpna 2012 v 18:00 | Lily<3 |  INFO
Jsem zpátky, z tábora! Moc,moc, moc, moc jsem si to tam užila. Bylo to těch nejlepších 14 dní za tyhle prázdniny. Já vim že vás to asi nezajímá, ale mě to nejde jinak než o tom pořád jen povídat.

Jako téma jsme měli 'Stopařův průvodce po galaxii'(to je film a knížka, kdyby jste nebyli informovaní). A já byla poprvé kapitánka družstva:D Bohužel se to moc nevyvedlo a já si do celotáborové hry vybrala samé blbce takže jsme skončili na posledním místě:D
Měli jsme 4 diskošky, ale ta poslední byla nejlepší protože byla až do jedný hodiny ráno a udělali nám i ohňostroj, takže to bylo parádní. Akorát si nějaký kluci stěžovali že je málo ploužáků. Kvůli nim byla skoro každá druhá písnička ploužák. Nedovedete si představit jak mě to štvalo. Mě která je stydlivá takže když musim jít za nějakym klukem a zeptat se ho jestli si semnou zatančí tak mám celej obličej rudej. GGrrrr, ale byla sranda:D Kámoška se zamilovala do jednoho z vedoucích a tu poslední diskotéku se jí splnil její sen. Tančit s ním:D
Dobrá byla taky noční stezka:D akorát že jsem se před ní tolik bála až mi bylo na zvracení, ale jedna kámoška s jednim klukem na mě počkali takže jsme šli ve třech a vedoucí, kteří strašili na nás vždycky vybafli a pak řekli "Jakto že jdete ve třech?"

I Want 37

19. srpna 2012 v 16:05 | Lily<3 |  I want

Takže rozhodla jsem se že zareaguje úplně jinak:DDD


I Want 36

17. srpna 2012 v 16:05 | Lily<3 |  I want

GIF 0.6

16. srpna 2012 v 16:05 | Lily<3 |  Liam Payne

I Want 35

15. srpna 2012 v 16:05 | Lily<3 |  I wantI Want 34

13. srpna 2012 v 16:05 | Lily<3 |  I want

Všichni souhlasili a já s Harrym se těšila z toho jak nám to výjde. Co se dá dělat, když byla nějaká příležitost si z někoho vystřelit byla jsem jak urvaná ze řetězu.

Bylo sedm hodin a já bezmyšlenkovitě přepínala kanály na telce. Harry dělal něco v kuchyni, říkal že pro Louise udělá něco naschvál, že já ať se do toho nemícham. Takže sjem mu šla z cesty.
"Ahoj, jakto že se v mym bytě pořádá nějaká párty a ani ste se mě nezaptali jestli můžete." Přišel odněkaď Louis s úsměvem.
"Vždyť jsi kámoš." řekla jsem a usmála se.
"Hele mě můžeš říct pravdu. Vy na nás něco chystáte." Nebyla to otázka, ale já jsem i tak přikývla protože jsme se s Harrym domluvili že je necháme podusit v tom, že jsou ohroženi.
"Tady něco nehraje. Ty bys mi to jen tak neodkývala."
"Mysli si co chceš." řekla jsem tajnůskářky.
Už na to nic neřekl. Po nějaké chvíli přišli i ostatní. Večer začal úplně normálně já navrhla že bychom si mohli dát turnaj na Wii a všichni souhlasili. Potom přišel Harry se svými jednohubkami.
"Co chystáš?" zeptala jsem se ho nenápadně, když byli všichni zabraní do hry.
"Nic."
Zvedla jsem obočí.
"Vyčkám si na správnou chvíli."
"Blázne." pověděla jsem mu a dal mu letmí polibek na tvář.
Moje plány museli čekat až se všichni uklidní a půjdou spát. Celý večer jsme pili a bavili se. Když konečně všichni usnuli bylo něco okolo dvou hodin ráno. S Harrym jsme Zaynovi oholily jedno obočí.
"Nechápu že se nevzbudí." řekla jsem potichu.
"Do těch jednohubek jsem dal trochu prášku na spaní." zašeptal mi nazpátek Harry a já málem vyprskla smíchy protože jsem pochopila proč všichni tolik zívali. Já je naštěstí nejedla, ale tak trochu jsem se bála že to překazí můj plán s Niallem.
"Všechny zrcadla a lesklý plochy zakryj." řekla jsem Harrymu a mezítím se plížila pomalu k Lise.
"Elis vzbuď se." lehce jsem s ní zatřísla
"Co proč?"koukala se na mě rozespale.
"Pomůžeš nám s forkem pro Nialla?"
"Podle toho o co de?" stručně jsem jí vysvělila můj plán a ona souhlasila, protože sama byla zvědavá na Niallovu reakci.

Pak byl čas na Liama. Vůbec jsem u něj nevěděla co vymyslet tak mi stačilo, že když jsem vezla Lis domů. Tak jsem si půjčila klíčky od harryho k Liamovu domu a do kuchyně jsem naskládal všechny lžíce co jsem předtim koupila a schovala vidličky a nože.
Potom jsem se vrátila k Harrymu a zjistila že už stihl zakrýt všchny odrážející se plochy a sundat zrcadla. Na Nialla jsem ještě položila kus papíru s Lisiným papírem kde mu vysvětluje, že šla domů protože si potřebuje rozmyslet důležité věci ohledně jejich vztahu. Pak jsem si šla s Harrym lehnout a za chvíli jsme oba spali.