Love need two 6

25. května 2012 v 22:40 | Lily<3 |  Love Needs Two
Nový díl ;) komentujete prosím :) Trochu perverzní konec!!!:D
Zprvu, když odjel a já se vrátila domů to bolelo, protože jsem se bála že mě jen využil a odkopnul jako spoustu dalších, ale když mi přišla smska od něj, v které bylo že na mě myslí a popisoval co právě teď dělají, mě uklidnilo. Byli
jsme pořád v kontaktu, já jsem si dokonce pronajala byt v Londýně s Darcy, ale nikomu z nich jsme o tom neřekli. Já jsem totiž jednou zjistila že je Darcy pořád v kontaktu s Niallem a od tý doby jsem si z ní utahovala. No ona mě za to vždycky plácla do ramene. Když jsme nastupovali do letadla obě jsme nadšením nemohli dýchat. To byl náš sen přestěhovat se do Londýna. S mamkou to šlo dobře už dávno se smířila s tím že jednou odjedu, ale táta dělal drahoty.
Sedli jsme si a poslechli si informace letušky, pak jsem si nasadila do úší sluchátka s hudbou a na celý let usnula.
"Ann, probuď se už jsme tu." zatřásla mi jemně Darcy s ramenem.
"Jo, jo už jsem vzhůru." zívla jsem.

Pak už jsme jeli do našeho bytu. Měli jsme ho už rařízený, takže s tímhle jsme si nemuseli dělat starosti. Vybalili jsme si oblečení a natáhli se na malou červenou pohovku.
"Co teď?" zeptala jsem se a dívala se do zelené stěny.
"Nepůjdem omrknout někají bary?" mrkla na mě Darcy a já souhlasila. Oblékla jsem si uplé černé minišaty a k tomu černé boty na fakt hodně vysokém podpadku a večerní líčení.

Našli jsme nějaký dobře vypadající bar a hned si koupili pití. Fakt jsem se bavila. Tančili jsme a bláznili. Po nějaké době mě začali bolet nohy, tak jsem si šla sednout za bar. Upíjela jsem ze svého drinku a při tom hledala pohledem Dacy. Najednou jsem vedle sebe uslyšela povědomý hlas.
"Jednu tequilu." prudce jsem sebou trhla a otočila se na toho člověka. Byl to Harry! Posadil se na barovou stoličku vedle mě. Za chvíli si všiml že ho někdo pozoruje. A otočil ke mě můj zrak. Nejdřív jen nevěřícně naprázdno otevřel pusu, pak jí zase zaklapl a dál se věnoval svému pítí.
"Ann jsi to ty?" nevydržel to a zeptal se.
To už jsem to nevydržela a začala se smát.
"Jo." usmála jsem se.
Nevěřícně na mě koukal "C-co tu děláš, jakto že seš v Londýně?" ptal se udiveně, ani se mu nedivím předtím než jsme šli jsem si s ním ještě volala.
"Vadím ti tu?"
"Ne vůbec!" teprv teď si to asi plně uvědomil a sevřel mě v náručí. "Ale nechápu to."
"Bydlím tu." zasmála jsem se a dál se ho držela.
"Pojď tančit." zrovna začala hrát pomalá píseň, chytla jsem se ho kolem krku a nechtěla už nikdy pustit. Položila jsem mu hlavu na rameno a on mě pevněji stisknul v pase.
"Ani nevíš jak moc mi tohle chybělo, cítit tě u sebe, moct tě obejmout, políbit." pošeptal mi do ucha, usmál se tím svým krásným úsměvem a políbil mě do vlasů.
"Mě taky."
"Proč si mi to neřekla?" zeptal se a vynutil si pohled z očí do očí. Z jeho hlasu bylo cítit ublížení s žertováním musela jsem se tomu usmát.
"Přijela jsem teprv dneska a mělo to být překvapení." pošeptala jsem mu do ucha.
"To teda bylo, začínal jsem si říkat že jsem to dneska s tím alhoholem přehnal." zasmál se. "A to jsi šla sama pařit?" zeptal se mě.
"Ne, někde tu je ještě Darcy."
"Darcy? neříkala jsi že je tu s tebou v Londýně i Darcy to bude mít Niall radost. Pořád musíme poslouchat co Darcy napsala, co Darcy řek......" umlčela jsem ho polibkem, už jsem to prostě nemohla vydržet. Jeho rty mě celou dobu neuvěřitelně hypnotizovali. Z nevinného otření o rty se za chvíli stal suboj našich jazyků.
"Půjdem ke mě?" odtáhl se ode mě na chvíli a přerývaně dýchal. Zakývala jsem hlavou na souhlas a ruka v ruce jsme vyšli z baru. Zavolali jsme si taxíka a já mezitím napsla Dar ať se o mě nebojí že jsem potkala Harryho.

Zašli jsme do jeho bytu. Už ode dveří mě nenasytně zahrnoval polibky. Jeho byt byl opravdu stylový a krásný,ale to mě v tu chvíli fakticky nezajímalo. Doslova se na mě přilepil s já zády bolestivě narazila na zeď. Obličej mi zabořil do výstřihu a chytil mě boky. Cítila jsem, jak po něm toužím a nedalo se to vydžet. Zahákla jsem kolem jeho nohy tu svoji a přejížděla jsem jí po vnitřní částí jeho nohou. Vyhoupl si mě na boky a líbal mě na krku. Já jsem mu vášnivě zajížděla prsty do jeho neodolatelných kudrlin. Vůbec jsem ho nepoznávala, byl tak chtivý..tak..ehm..nadržený. Shoupl si mě z boků, popadl mě za ruku a otevřel první dveře, které byli nejblíž. Dveře narazily do zdi a zjistila jsem, že je to koupelna. Divné, ale v tu chvíli nám to bylo jedno. Začínal si rozepínat košili. Knoflíček po knoflíčku. Deprimovalo mě to, tak jsem k němu přistoupila a trhla jsem za rukávy u jeho košile. Všechny knoflíčky odletěli a rozkutéleli se po zemi. Svádivě se na mě podíval a začal ze mě stahovat těsné šaty. Rozepínal si pásek a já jsem mu rychle stáhla kalhoty. Vskočila jsem na něj a on mě položil na podlahu. Pomalu rozepnul mojí podprsenku a docela hrubě mi stisknul prsa. Líbala jsem ho na krku a ruku jsem mu pomalu strčila do boxerek. Rychle si je stáhnul boxerky, protože už nebylo na co čekat. Rychle mi stáhnul kalhotky a položil mě na studivé bílé kachličky v jeho koupelně. Ještě mě políbil na čele a pak do mě rychle vniknul. Rozpohybovali jsme se a já se cítila jako v extázi. On začal hlasitě sténat a já se přidala. Naše hlasy duněli koupenou. Jeho vzrušený výraz mě dělal ještě vzrušenější. Potom si znaeveně leh vedle mě.
"To..To bylo úžasný." políbil mě na tvář.
"Jo to bylo." přidala jsem se a políbila jsem ho na hrudi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do you love One Direction?

KliK

Komentáře

1 AnnJay° AnnJay° | Web | 25. května 2012 v 23:05 | Reagovat

Woooww..ta část se ti fakt povedla:D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama