I Want 8

10. května 2012 v 21:25 | Lily<3 |  I want
Šla jsem si zabruslit a tak trochu jsem se vybourala :D, ale tak dobrý přežila jsem to a pak jsem jela dál a viděla jsem takovou malou holčičku a paní s kočárkem a neuhádnete co si ta holčička pouštěla. No co asi :D ONE DIRECTION!!! a k tomu si prozpěvovala, doprčic já měla takový nutkání si s ní zazpívat taky :D


Nastěhovat nábytek nám pomohli stěhováci a pak už jsme jen s Lis šroubovali, překvapivě vrtali, montovali a stloukali skříně dohromady. Skončili jsme o půlnoci, když už Lis usínala. To já jsem měla pořád dost energie, protože jsem vypila energiťák, kolu a zapíjela jsem to kafem. Tak jsem se vrhla do svého pokoje. Všechno tam bylo už namontované, ale byl tam hrozný nepořádek. Uklidila jsem tam, utřela podlahu, prach a tak dále. Potom jsem tam dotáhla světle zelený chlupatý koberec. V obchodě jsem se do něj ihned zamilovala. Položila jsem ho před postel a lehla si na něj. Připadalo mi neuvěřitelné že koberec může být takhle měkký, no moje unavenost se projevila a já na něm usnula.

Když jsem se ráno probudila hrozně mě bolel krk, aby taky ne celou noc jsem ho měla v hrozně nepřirozené pozici. Vstala jsem a protáhla se. Pořád jsem byla oblečená v tom samém oblečení jako včera akorát že zaprášeném a špinavém takže jsem chtěla najít Lis a zajít si pro oblečení do hotelu. Dneska bylo natáčení po obědě takže jsme nemuseli nijak spěchat.
Našla jsem jí na tom samém místě, jako jsem jí večer zanechala. Spala a něco mumlala. Vím že to je stejně škaredé jako poslouchání za dveřmi, ale přemohla mě zvědavost a šla jsem k ní trochu blíž.
Přestala, achjo tak nic, ale najednou vzdychla "Pete."
Omg myslela jsem že se počůrám, začala jsem se smát, ale snažila jsem se potichu abych jí nevzbudila jenže to prostě nešlo. Trhla sebou, promnula si oči a podívala se na mě se zvednutým obočím."Tobě fakt už hrabe."
"K-Když ty jsi mluvila ze spaní." dostala jsem ze sebe mezi smíchem. Okamžitě zbystřila.
"Co jsem říkala?" zeptala se mě napjatě.
"No ty si toho zas tolik neříkala hlavní bylo že jsi vzdychla a řekla 'Pete'" pokoušel se o mě další výbuch, ale tentokrát jsem ho zadržela s mírně pokřiveným úsměvem. Lis se začala červenat jako rajče. "Tak co máte spolu něco?" zeptala jsem se jí. Zavrtěla hlavou. "Líbí se ti." kývla na náznak souhlasu ikdyž jsem se neptala. "Takže o čem se ti zdálo?"
"Já nevím sny si nepamatuju." odpověděla mi
"No jasně." řekla jsem sarkasticky a ona na mě vyplázla jazyk.
"Nejdeme si pro věci a odhlásit se z hotelu?" nadhodila jiný směr konverzace a já se ho chytla už jsem jí nechtěla trápit.
"Jo, tohle oblečení už pořádně smrdí." odpověděla jsem.
"Mluv za sebe." ušklíbla se na mě.
Sešli jsme dolů před dům a já měla pořád pocit jako by nás někdo pozoroval, ale mávla jsem nad tím rukou. Zavolali jsme si taxíka a nechali se závést do hotelu.
Nejdřív jsem si šla dát dlouhou sprchu a pak jsem se chtěla přestrojit, ale vyrušila mě Lis, která na mě zakřičela od televize.
"Emily myslím že toto bys měla vidět." Přispěchala jsem za ní jen v ručníku. Na obrazovace jsem byla já a Harry na našem obědě, pak jak jsme se skoro políbily před jeho dveřmi a další podobné fotografie.
"Má Harry Styles novou přítelkyni? A jestli ano, má jeho přítelkyně na oblečení? Byla viděna jak vchází do domu a ráno vychází úplně v stejném oblečení...." Dál jsem jí neposlouchala. Chtěla jsem být odvážná a nic si z toho nedělat, ale to prostě nešlo. Jedna velká slza se mi kutálela po tváři a za ní následovali další. Vběhla jsem do pokoje a prudce za sebou zavřela dveře. Tohle chtělo klid. Rozdýchávala jsem se nádech, výdech, nádech, výdech, nádech..
"Em? jsi v pořádku? můžu dovnitř." ozvalo se zpoza dveří na odpověď jsem přikývla, no to samozřejmě nemohla vidět takže se ozvalo další zabouchání. Vstala jsem, otevřela dveře a obejmula Lis. Potřebovala jsem objetí.
"Emily, jsou to jen pošahaná média. Vždyť ty jim to natmavíš dneska si vezmeš něco úžasného a nikdo, nikdy o tvém oblíkání nic neřekne." usmála se na mě.
"Děkuju." popotáhla jsem.
Společně jsme vybrali hnědé nahoře rozšířené kalhoty, bílé krajkované triko, pod to hnědé tílko, baeríny, klobouček a doplňky(viz. obrázek dole). Sbalili jsme věci a vyrazili se odhlásit z hotelu.
Cestou jsem se podívala na mobil. Překvapilo mě že jsem měla asi pět sms od Harryho a dva nepřijáté hovory. Zavolala jsem mu zpátky.
"Emily." vydechl.
"Ahoj co se děje stalo se něco?"
"Proč jsi mi neodpovídala?"
"Nějak jsem na mobil nemyslela a koukla jsem se až teď. Promiň."
"Půjdem zase na oběd co ty na to říkáš?" zeptal se mě
"Dobře. Beru." po slzách z rána už nebylo ani památky teď jsem se šťastně usmívala.
"Já musim končit, jsme ve studiu. Vyzvednu tě před tvým bytem. Pa"
"Pa."
Ukončila jsem hovor a dál se usmívala jako sluníčko, Lis si toho všimla.
"Kdo ti volal, že máš úsměv od ucha k uchu?"
"Harry, půjdem spolu na oběd."
"No vidíš." řekla mi a já se dál usmívala.Emily oblečení


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Do you love One Direction?

KliK

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 10. května 2012 v 21:38 | Reagovat

Boží díl! Ostatně jako vždycky.)) Já ty paparazzi tak nesnášim!>:( :D A ten oufit?!:O Wow! Těším se na další díl!:)*

2 Cath!e Cath!e | Web | 11. května 2012 v 15:47 | Reagovat

Pááááni :D teda jako ty paparazzi mě štvou :-( ale ona se přes to dobře přenesla :D :D a moooc pěkně se oblíkla, aby jim ukýzala!! :D
Nádherný díl :) honem pokráčkoooo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama