I Want 3

6. května 2012 v 11:56 | Lily<3 |  I want


Probudilo mě nějaké bušení nad mojí hlavou. Otevřela jsem jedno oko a viděla jak Lis mlátí na pelest u postele. Jenom jsem se otočila na druhý bok a přes hlavu přetáhla peřinu.
"Vstávej lenochu!" Lis se ze mě poukoušela stáhnout peřinu, ale moc jí to nešlo. No nakonec to vzdala. Oddychla jsem si a chtěla pokračovat dál v tom nádherném snu, který se mi zdál.
Najednou ze mě někdo tu peřinu strhl a polil mě studenou vodou. Otevřela jsem oči a nademnou stála Lis s kbelíkem v ruce. Hodila jsem na ní pohled seš pro mě mrtvá.
"Kolik je hodin?" zeptala jsem se otráveně.
"Půl osmé pryč." odpověděla mi a na tváři jí pohrával úsměv.
"A v kolik tam máme být?"
"V devět."
"COOŽE?!" vystřelila jsem z postele a běžela se připravovat. "Jakto že mě nevzbudil budík!" nadávala jsem počas sušení vlasů.
"Mmm vybil se ti." Lis se opírala o rám dveří a zkoumala můj mobil.
"Nestuj tam a radši mi pomoz najít druhou botu."
"Je pod postelí. Já jdu zavolat výtah."
"Jo já už bežim." se zubním kartáčkem v puse jsem si zavazovala ještě tu druhou botu a dělala culík.

Když jsem konečně hotová doběhla k výtahu. Lis tam stála v doprovodu dvou kluků.
"Sakra prohrál jsem dvacku." stěžoval si jeden z nich a bouchl pěstí do výtahu.
"V čem jsi prohrál?" zeptala jsem se. Odpověděl mi ten druhý.
"Vsadil se s tvojí kamarádkou, že se nestihneš do dvaceti minut přichystat. No tys to zvládla za osmnáct, takže Lis vyhrála." Lis nastavila ruku a tleskla si semnou
"A vy jste tu taky na ten videoklip?"
"Yeah, já jsem Pete a tohle je Sean." představil sebe a svého kámoše ten co prohrál s Lis sázku.
"Tak jdem?" dveře výtahu se právě otevřeli. Všichni kývli, a tak jsme nastoupily.

Tréningy se měli konat v tom samém hotelu, ale někde v přízemí. Byl tam normální sál na jaký jsem byla zvyklá z domova. Jedna celá strana se zrcadly a postranách výklenky s lavičkami. Byli jsme tam první až na jednu dívku, která se protahovala a když nás uviděla došla k nám.
"Ty si Emily? já jsem Tessa budu ti pomáhat je to naučit, ale nejdřív to musíš naučit i mě protože podle videa se to prostě nedá." zasmála se energickým zvonivým smíchem.
"Okej už jsem se začínala bát jak to zvládnu. Takže teď se protáhnem a pak až tu budou všichni. Ty kroky zatancuju a pomalu se je budeme učit. Pak si asi ve dvanáct dáme přestávku na oběd do jedné, a pak budeme pokračovat do čtyř.

Toto samé jsem jim všem řekla když přišli. Popsala jsem jim jak to bude asi probíhat. V nějakých záběrech budeme totiž mi všichni naskládaní do jednoho záběru aby to vypadalo že je nás co nejvíc a budeme tančit nějaké ty kroky co jsem vymyslela. Pak bude záběr na skupinku nějakých 5-6 dívek. A další takovéto záběry. Jenže něco se budou muset naučit i One Direction, ale asi se to naučí jiným způsobem. Tahle jejich nová píseň byla stvořená pro tanec. Skvěle se na ní tancuje protože má dobře slyšitelný rytmus. Až na pár vyjímek jim to šlo výborně. Ve dvanáct jsem to stopla a řekla že se tu sejdeme v jednu hodinu.

Po přestávce to už taková sláva nebyla. Bude to mnohem větší dřina je to naučit než jsem si myslela. Skončili jsme naprosto hotoví ve čtyři. Domluvili jsme se že výkend si dáme volný. A teď budeme mít před sebou čtyři dny tréningu. Druhý týden se prý už bude natáčet.

Poslední den tréningu
"Takže lidi všichni jste skvělí, všem vám to už jde. Teď si zopakujeme scénu kde jsme všichni. Takže tři..dva..jedna !" Byla jsem pyšná. Chvíly jsem tančila s nimi, ale pak jsem se na ně otočila čelem, abych na ně pořádně viděla. Když skončili ode dveří se ozval potlesk. Všichni se tam podívali a některá děvčata dokonce zavřískly. Stáli tam Onde Direction v teplákách a trikách. Hned jsem pochopila že se jdou s námi naučit kroky a modlila jsem se aby si mě nepamatovali z té autogramiády.
"Takže lidi končíme. Moc vám děkujeme jste skvělí uvidíme se v pondělí na smluveném místě." zakřičela Tess. Pár dívek začalo vzdychat že to není fér, ale nechali to být a šli si pro věci. Já šla s nimi ale Tess mě zastavila.
"Kam jdeš? to ty je to budeš učit, ty seš ta která má tuhle choreografii na starosti." usmívala se.
"Musím?" zeptala jsem se, ikdyž jsem odpověď už znala. Tess jen zvedla jedno obočí "Fajn!"

Už na nás čekali a tuhle tichou výměnu názorů naštěstí nezaslechli a nebo dělali jako že to neslyšeli. Snažila jsem se ignorovat fakt že mě propaluje pohledem pět božích zpěváků a já je budu učit kroky, které vymyslela ta moje gebule. Stoupla jsem si vedle Tess a doufala že nějak začne.
"Pozorně nás sledujte, nejdřív to předtancujem a pak to s vámi proberem." zapla hudbu já se na ní podívala a viděla jak si podupkává nohou aby věděla kde začít. Začali jsme úplně stejně a tančily tak jako vždycky. Tohle měl být záběr, kde kluci stojí na schodech a všichni to opakují po tom co stojí před nimi, protože i v té písni v refrému zpívá každy jednu sejnou větu. tenhle krok jsme dotančily a oni na nás koukali s pohledy 'Jak mám tohle zatančit?'. Niall se to po nás snažil zopakovat a vypadalo to opravdu zajímavě. Vyprskla jsem smíchy. Hrozně mi připoměl Seana, ale ten k tomu měl ještě vyplazený jazyk. Šla jsem k němu trochu blíž.
"Dívej se pozorně." pomalu jsem dokola opakovala ten samý krok a zrychlovala jsem. Chvíly na mě koukal a snažil se to pochopit a pak se do toho pustil taky. Cítila jsem na sobě i pohledy ostatních. podívala jsem se na ně a viděla jak se taky snaží, aby to vypadalo co nejvíc jako to co jsem dělala já a Tess.


Už jsem měla pořádně vyprahlo v krku a tak jsem se šla napít. Přitom jsem se podívala kolik je hodin a spadla mi dolní čelist. Osm pryč.
"Tak jo myslim že už budeme končit." zařvala jsem přes hudbu aby mě slyšeli
"Hůrá, jsem hotovej." zařval Louis a hrál jako že vyčerpaně padá na zem. "Potřebuju mrkeeeev!" zařval ještě když měl obličej zabořený do země.
"Ale pořád nám to nejde." ozval se Liam.
"A v pondělí natáčíme." přidal Zayn.
"A teď se půjdu najíst." Niall se zvedl, šel ke své tašce a odněkaď vytáhl haribo medvídky.
"Mohli by jsme trénovat zítra. Dopoledne máme rozhovor v rádiu a pak volno." navrhl tim svým trochu chraptivým hlasem Harry.
"Máš čas zítra?" otočil se na mě Niall.
"Emm jo, sice jsem měla v plánu s kamarádkou lenošit, ale obětuju se."
"Haló, ale já nemám čas." zapojila se do našeho rohovoru Tess.
"Myslím že tady ..... no prostě tadyta brunetka nám postačí." zaksichtil se na ní Louis.
"Em..Aha." řekla zaraženě a já viděla ikdyž jsem jí neznala že jí to přišlo líto.
"Jme dohodnutí." začali vstávat tak já taky. Šla jsem ke dveřím, když mě napadlo že nevím na kolikátou. Otočila jsem se a začala jsem větou "A v ko.."nedokončila jsem protože mě zastavilo to na co se dívám Zayn, Harry a Liam neměli trička a já tam stála s otevřenou pusou a dívala se na ně.
"Zavři pusu nebo ti tam vletí moucha a ve dvě se tu setkáme." odpověděl mi Louis a já se začala červenat.
"Mimochodem jak se jmenuješ?" zeptal se mě teď už oblečený Harry "Brunetko by jsme ti možná mohli říkat, ale.."
"Emily, jmenuju se Emily." přerušila jsem ho.
"Pro mě seš brunetka." podotkl Louis.
"Jak chceš mrkváku." nenechala jsem se, ikdyž jsem si nebyla jistá jestli ho to potěší nebo urazí. Ostatní se zasmáli.
"Jak se má kamarádka?" zeptal se Zayn jako by si na něco vzpoměl. "Dneska máme čas, chceš tu fotku?"
Zase jsem se začala červenat, doprčic jak já tohle nesnášim.
"Myslim že to, že jsem vymyslela kroky do vaše videoklipu mi bude stačit."

Předchozí díl------------------------Další díl
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 6. května 2012 v 22:41 | Reagovat

Boží díl!!)) A Niall to zabil..prej: A já se jdu najíst!:DD

2 Peťka Peťka | 7. května 2012 v 12:37 | Reagovat

super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama