I Want 15

29. května 2012 v 17:00 | Lily<3 |  I want"Tak co to bude?"zeptal se mě Louis, když jsme vešli do prostorné moderně zařízené kuchyně.
"Máš rád špagety?" odpověděla jsem mu otázkou a usmála se.
"Miluju je." Odpověděl mi zářivým úsměvem.
Dala jsem se do vaření. Nejdřív omáčku. Do ní jsem Louisovi nařídila, aby nakrájel klobásu.
"Můžu nastrouhat mrkev?" Podíval se na mě očima, kterým se nedalo odmítnout.
"Na co proboha mrkev?" přestala jsem na chvíli míchat s cibulí.
"Do omáčky." Usmál se a já se na něj nevěřícně koukla se zvednutým obočím.
"To myslíš vážně?" zeptala jsem se. Můj udivený výraz mu připadal asi dost vtipný, protože se začal smát.
"Má to pak lepší chuť, věř mi."
"Tobě chutná všechno co je s mrkví." Mudrovala jsem
"Alspoň jednu." Prosil.
"Tys jich tam chtěl dávat víc?" vykulila jsem oči, on na mě pořád zírat tím psím pohledem. "Dobře jednu." Nechala jsem se překecat. "Ale nějakou malou." Stanovila jsem podmínku.
Usmál se a začal strouhat mrkev a při tom ujídal. Docela mě to pobavilo. Já jsem do omáčky mezitím přidala kečup, koření a další věci co se do omáčky na špagety dávaj ( :D ) . Pak jsem začala vařit špagety.
"Myslíš, že už okey?" zeptala jsem se ho a mezitím stále míchala s omáčkou, aby se nepřipálila.
"Jo jsou vynikající." Ozval se za mnou hlas a najednou mi něco přistálo ve výstřihu.
"Co to..?" Byli to špagety. "Louis!" Otočila jsem se na něj a on měl v ruce připravenou další hrstku špaget. Honem jsem si vzala taky, abych nebyla pozadu. A on mi je hodil do vlasů, já se nedala a strčila mu hrst pod triko. Házeli jsme špagetami jak malí, za chvíli nás špagety omrzeli, tak jsme si malovali omáčkou po obličeji. Nevím jak, najednou jsem byla Louisem přitisknutá ke zdi a hypnotizovali mě jeho rty. Vnímala jsem jen jeho blízkost, srdce se mi rozbušilo tak že to snad mohl slyšet i on. Pomalu se ke mně naklonil a políbil mě vášnivě na rty. Moje rty při doteku jeho rtů okamžitě reagovali. V tu chvíli se mi všechno z hlavy vymazalo. Vnímala jsem jen jeho blízkost, jeho dotyky, po kterých je má kůže jako v plamenech, elektrický náboj sršící mezi námi, jeho vypracované tělo tisknoucí se na to mé. Něco mě však donutilo se od něho odtrhnout. Důvod mé existence, moje láska, můj přítel. Harry.

"Louisi, tohle nemůžeme." Vydechla jsem potichu a snažila se dostat z jeho sevření. On mě však držel velmi pevně a líbal mě rty na krku. Kůže mě po jeho doteku pálila, i když jsem věděla, že až se podívám do zrcadla, najdu tam maximálně cucflek.
"Louisi…." Stálo mě to veškeré sebeovládání a sílu ho od sebe na chvíli odrhnout, pořád mě však nechtěl pustit. Popadla jsem tedy, co mi první přišlo pod ruku a vylila to na něj. Zjistila jsem, že to byla voda, kterou jsem předtím pila a pořádně ledová. Na chvíli zůstal překvapeně v šoku stát a já jsem zbaběle utekla pryč. Vlítla jsem do prvních dveří, které mi přišly pod ruku. Takže do koupelny. Opřela jsem se o umyvadlo a zhluboka dýchala, podívala jsem se do zrcadla a viděla tam obraz nějaké dívky s rozpálenými tvářemi, rozcuchanými vlasy a omáčkou po celém obličeji. Musela jsem se rychle otočit, nemohla jsem se na sebe dívat. Jak se mám teď podívat Harrymu do očí, jak mám být v jedné místnosti s Luisem. Chytila jsem se za tvář. Pálila, bylo to jako bych měla horečku. Potřebovala jsem schladit svoje hormony a první co jsem uviděla, byla sprcha. Vlezla jsem do ní oblečená a pustila na sebe proud studené vody. Asi po patnácti minutách, když už jsem sklidnila své dýchání, začali mi drkotat zuby a umírnila jsem pláč, který se zpustil. Jsem vypla vodu a stoupla si na šedomodré dlaždičky. Zase jsem se viděla v zrcadle. Tentokrát to bylo ještě horší. Řasenku jsem měla rozteklou po celém obličeji a vypadala jsem jak zmoklá slepice. Moc tomu ani nepřidávali fialové rty. Zbytky řasenky jsem utřela do papírového ubrousku. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Otevřela jsem dveře od koupelny a byla připravená rychle opustit tenhle byt, aniž bych se podívala na Louise. Moc mi to nevyšlo. Vždycky jsem byla zvědavá, a když jsem uslyšela Harryho a Louisův hlas zastavit jsem prostě musela.

"Promiň, že jsem políbil tvou holku." Řekl najednou do ticha Louis.
"Promiň, že jsem ti dal pěstí, když jsem to zjistil." Slyšela jsem Harryho hlas. Opovážila jsem se nakouknout do obyváku. Když jsem se za sebou ohlídla viděla jsem cestičku z kapiček a musela jsem hodně krotit mé zuby, abych neprozradila svou přítomnost.
Viděla jsem, jak si nejdřív podali přátelsky ruce, ale pak to oba nevydrželi a objali se. Spustil se mi z toho další příval slz. Vzlyky nešli zastavit a oba se ohlédli za tím zvukem.
"Emily!" byl u mě hnedka Harry a mačkal mě v objetí."
"Z-zlobíš s-se n-na m-m-m-m-ě?" dostala jsem ze sebe přes drkotající zuby.
"Jak bych mohl." Podívala jsem se mu do očí a viděla v nich samou lásku.
"J-ja j-jsem n-n-nechtěla." Slzy se mi kutáleli po tvářích a mě nešlo je zastavit. Nejhorší bylo že mi zase začínalo být horko na tváře a přitom jsem cítila hroznou zimu.
"Ššššš" utřel mi je dlaní "Neplač."
Pořádně jsem ho objala a zabořila hlavu do jeho hrudi.
"Miluju tě." Špitla jsem potichu.
"Já tebe víc."
"V-víc to nejde."
"Emily, ty si ledová." Otřásl se Harry. "Co jsi proboha dělala?"
"Stála jsem ve sprše a pouštěla na sebe ledovou vodu."
"Proboha, blázínku." Políbil mě na temeni hlavy."Pojď, zase ti najdu něco na převlečení."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Do you love One Direction?

KliK

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 29. května 2012 v 20:33 | Reagovat

Áá, dokonalý ! :)) Ta bitva v kuchyni...nemohla jsem se přestat smát. A to po tom...fuu. Zase jsem zmatená...:/ :D Teď fakt netušim, koho chci vidět s Emily...jsem na obou stranách...áá! :D Ledová voda...brrr, to bych neudělala, i kdybych byla totálně na dně ! :D Fujky ! :D To usmíření Louise a Harryho = tak úžasný, tak dojemný,..! Larry Stylinson !♥ Už mám jasno ! :DD Dobře, po přečtení konce už zase ne ! :( :DD Ááá, těšim se na další díl, tak hrozně mě zajímá, jak to celý bude ! :))

2 Cath!e Cath!e | Web | 29. května 2012 v 20:55 | Reagovat

Heeej, tak tenhle díl mě dostal :D :D ta bitka v kuchyni :D :D no a ten polibek .. hůůůůů :D :D
Jsem ráda, že Harry to vzal tak v pohodě :-) nj, nejlepší kámoši :D :D
Dokonalý díl :-D jsem zvědavá, jak to bude dááááál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama