I Want 14

24. května 2012 v 19:47 | Lily<3 |  I want

Nový díl :) čtěte a komentujte :))!!!! chystám se tam zapojit i Lis :)

"Ahoj Em, nebydlíš už spíš s nima než se mnou?" zasmála se Lis, když jsem přišla. "Chodíš sem jen na noc."
"Čauky,co je novýho?" zeptala jsem se jí s úsměv, protože jsem na ní hned viděla že se mi chce s něčím pochlubit.
"Chodim s Peetem." šťastně se usmála.
"No páni. Přeju vám to. A to jsem tě chtěla zrovna představit Niallovi." vážně jsem mu jí chtěla představit. Dokonale by se k sobě hodili a oba jsou z Irska.
"To je dobrý mám Peeta." řekla, ale já viděla něco na jejím výrazu a to jak sebou trhla při zmínce Niallova jména, že něco není dobrý, ale nechala jsem to být.

Pohled Lis
Těšila jsem se jako malé dítě až Emily řeknu tu novinku, že jsem to konečně dala dohromady s Peetem. Moc jsem s kluky nerandila, vždycky to byli jen nejlepší kámoši. Třeba ON. Pořád je mi líto a zlobím se na něj, že se naše přátelství rozpadlo ze dne na den. Jeden dej jsme se objímali a já mu přála štěstí a druhý den mi ani nezavolal. Teď už o něm, ale nebudu přemýšlet Peet je fajn kluk a rozumim si s ním. Ozvaly se klíče v zámku a přišla Emily.
"Ahoj Em, nebydlíš už spíš s nima než se mnou?" začala jsem a zasmála se "Chodíš sem jen na noc." dělala jsem nabručenou. Potřebovala jsem se někomu pochlubit.
"Čauky,co je novýho?" zeptala se mě hned asi to bylo hodně vidět.
"Chodim s Peetem." vyhrkla jsem.
"No páni. Přeju vám to. A to jsem tě chtěla zrovna představit Niallovi." Uplně jsem sebou trhla když řekla že mě s ním chtěla seznámit, druhý šok při zjištění že nás chtěla dát dohromady. Vždyť jsem se málem zhroutila když jsem ho zahlídla na natáčení a skovávala jsem se všude možně. To bych si na to seznámení musela vzít na hlavu papírovou krabici.
"To je dobrý mám Peeta." řekla jsem a snažila se o vyrovnaný hlas a zatlačit vzpomínku na toho blonďatého kluka do kouta.

Z pohledu Emily
Lis šla hned potom spát, takže jsem šla taky. Když jsem se ráno probudila hned jsem zapla notebook. Tohle by mi šlo válet se s notebookem v posteli. Přihlásila jsem se na facebook a na twitter. Když jsem viděla kolik lidí mě teď followuje doslova mi spadla dolní čelist. Bylo tam taky pár nenávistných tweetů, ale převládali ty dobré. Nejčastěji tam bylo že jsem fajn a mám štěstí. Na to jsem se pousmála, protože mají pravdu. Mám neuvěřitelné štěstí. Facebook jsem radši hned vypla. Nevím jak se o mém profilu dozvěděli ale blikalo tam 500 žádostí o přátelství. Na skypu mi hned jedna kamarádka ze školy psala jestli je to pravda. Napsala jsem jí že je a ona hned jestli jí s nima všema neseznámim. Sama pro sebe jsem si řekla zapomeň a vymazala jí ze seznamu svých přátel. Kdyby alspoň začala ahoj jak se máš.... ne ona hnedka vybalí abych jí s nima seznámila. Pak jsem šla do emailu. Natáčení začíná za dva týdny v....... Itálii?! měla jsem na to vypoulený oči docela dost dlouho. No páni! Byli tam i další informace a scénář. Stáhla jsem si ho do svého touchpadu.
Někdo zazvonil na dveře. No já počítala s tím že půjde otevřít Lis. Taky že šla. Za chvíli do mého pokoje nakoukla hlava Harryho.
"Ahoj krásko." pozdravil mě a přisedl si ke mě na postel.
"Ahoj." políbila jsem ho. Vzal ze mě můj notebook a něco si tam pročítal.
"Ty jedeš za dva týdny do Itálie a budeš tam měsíc!" skoro vykřikl. "Jak dlouho už to víš?" díval se mi přímo do očí.
"Teď jsem se to dozvěděla přísahám."
"Takže on ti najednou pošle někdo scénář a informace o tom že první natáčení se koná v Itálii za dva týdny?"
"Ne, já jsem šla asi tak před třema dny na konkurs a oni mě vzali."
"Proč si mi to neřekla?" zlobil se na mě cítila jsem to.
"Já jsem chtěla, opravdu jsem se těšila na to až ti to řeknu, ale když jsem s tebou všechno se mi z tý hlavy vypaří a já můžu myslet jen na tebe." doufala jsem že tohle ho obměkčí. A taky že jo. vášnivě mě políbil, ale hned se otáhl.
"Já ti musim taky něco říct." sklopil pohled.
"Povídej." pobídla jsem ho.
"Za dva týdny odjíždíme do Ameriky na dvouměsíční turné. No není to vtipné taky za dva týdny." snažil se zlehčit situaci. Seděla jsem a očima jsem doslova zmrzla na místě.
"Řekni něco. Prosím."
"Dva měsíce?" zeptala jsem se jestli jsem náhodou nepřeslechla. Jeden by mi nevadil, protože bych stejně byla v Itálii, ale ten druhý.
Přikývl.
"Dobře, máme ještě dva týdny čas. To je spousta času."
Oba jsme se k sobě přitiskly a já si svou hlavu položila na jeho hruď.
"Půjdem ke mě?" zeptal se mě.
"Yep." vystartovala jsem z postele a hledala co si vzít na sebe. Vyhráli to kytičkované legíny, černé conversky a bílé tílko. Vlasy jsem si zamotala do volného copu.
"Jdem?" kývla jsem na Harryho.
Přikývl propletl si se mnou prsty a spolu jsme vyšli před byt kde měl zaparkované auto. Jeli jsme a já si všimla jedné pekárny a tak trochu mi zakručelo v břiše a já doufala že si toho nevšiml. No on hned zabočil a zaparkoval na parkovišti.
"Máš hlad?" začala jsem se červenat, ale přikývla jsem se.
"Tak tu počkej." řekl a zavřel za sebou dveře.
Za chvíli se vrátil s pytlíkem skořenek. Podal mi ho se slovy. "Alspoň jednu mi tam nech." zasmála jsem se a jednu si vzala.
"Děkuju." usmála jsem se. Jen se na mě usmál nádherným úsměvem a chytil mě za stehno jak to vždycky dělá když jedeme autem.

Když jsme zaparkovali před jeho společným bytem s Louisem vzpoměla jsem si na Louise a Eleanor.
"Už jste to zjistili?" zeptala jsem se ho.
"Jo, chudák Loui. Když jsem mu Eleanor představoval nevěděl jsem že by mu mohla takhle ublížit."
"To by nevěděl nikdo."
Šli jsme dovnitř a Louis tam byl.
"Ahoj, brunetko." běžel mě hned obejmout s oblíbenou přezdívkou.
"Ahoj, mrkvo s proužkama." zasmála jsem se tomu co jsem vymyslela a on se mnou. Otočila jsem se na Harryho a ten něco zuřivě ťukal prstem do mobilu. Sedla jsme si s Louisem na gauč. Poslouchal mtvčko.
"Em?" vyžádal sio mou pozornost Harry.
"Hm?" zvedla jsem k němu hlavu.
"Musím si něco zařídit, za hoďku jsem zpátky."
"Okey, mezitím něco Louim ukuchtíme. Viď?" a šťouchla jsem louise pod žebra.
"Pa" políbil mě a odešel. Trochu mi v hlavě vrtalo kam asi šel, ale neřešila jsem to.

Předchozí díl ------------- Další díl

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 24. května 2012 v 20:12 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak do toho Lis zapojíš :) Wow,  dva měsíce je dlouhá doba..:/ Ale oni to zvládnou, MUSEJ ! :D Tak hrozně se mi líběj ty scény, kde figuruje jenom 'brunetka'(tu přezdívku jsem si oblíbila!:D) s Harrym :))) Luxusní díl! :) Těšim se na další! ;))

2 Cath!e Cath!e | Web | 25. května 2012 v 1:24 | Reagovat

Noo jsem zvědavá, kam se jen tak najednou vytratil :D a taky co se to stalo mezi Lis a Niallem :D
Louiho je mi líto :(
Krásný díl :-D těším se na dalšííí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama