I Want 13

22. května 2012 v 17:30 | Lily<3 |  I want
Nový díl:) měla jsem to naplánovaný delší, ale nakonec jsem se rozhodla abych měla zase inspiraci do dalšího že to tam nedám :D :P"Tak já jdu za El." ohlásil nám Louis a už ho nebylo. My ostatní jsme si sedli kolem gauče a samozřejmě i na něj. Někdo pustil nějaký film a tak jsme se na něj dívali. Tedy spíš oni se dívali. Já si vychutnávala Harryho. Kdyby se mě někdo zeptal o čem byl ten film tak nevím. Celou dobu jsme se mazlili a já ujídla Niallovi křupky. Zase jsem si zobla a Harry nasadil nechápavý face.
"Co je?" zeptala jsem se.
"Jen se divim, že ti ještě Niall nezabil. Nikomu nedovolí, aby mu někdo kradl jídlo." dokončil a já pozorovala Zayna jak zkouší jestli i jemu to Niall dovolí. Ten ho ale rychle plácl přes ruku. Zahýbala jsem rameny, Niall na to nic neřekl protože jeho narozdíl ode mě ten film asi hrozně zajímal. Zase jsem se opřela o Harryho a hrála si s jeho vlasy na zátylku.
Najednou se ozval zvůk otevíraných dveří, velká rána a pak už jsme jen viděli Louise jak letí po schodech nahoru a hlasité třísknutí dveřmi.
Kluci se po sobě dívali, ale nikdo nevypadal na to že by se chystal za ním jít.
"Harry nejdeš za ním?" zeptala jsem se Harryho.
Podíval se na mě zmučeným pohledem, hned mi bylo jasný že nepůjde.
"A to si říkáš kámoš?" položila jsem řečnickou otázku, vstala a šla za Louisem. Opatrně jsem zaklepala na dveře.
"Nechte mě být." ozvalo se, ale já je stejně pomalu otevřela a nakoukla dovnitř. Louis seděl na posteli a hlavu měl v dlaních.
"To jsem já." ozvala jsem se a šla k němu na postel. Ani nezvedl pohled. "Co se stalo?" položila jsem mu lehce ruku na rameno.
"Eleanor." dostal ze sebe přez zuby.
"Něco se jí stalo?" zeptala jsem se když nepokračoval.
"Já přišel jsem k ní domů. Mám klíče takže jsem si odemknul sám. Nemohl jsem jí najít tak jsem to zkusil do ložnice a- a tam ..... ona a ....nějaký chlap...." dál mi to ani nemusel říkat.
"To je mi líto." Chtěla jsem mu nějak pomoct.
"Ani si mě nevšimli, dál pokračovali.....kdyby jsi to viděla, ten obraz mám vyrytý v mozku. Nemohl jsem tam zůstat. Klíče jsem hodil někde do pokoje a rychle jsem odešel a pak se toulal venku." teprv teď jsem si všimla že je celý promočený na kost.
"Louisi, ona si tě nezasloužila, ale teď se běž osprchovat a převléct z toho mokrého oblečení. Vždyť nastydneš!" napomenula jsem ho jako máma malé dítě a dostrkala ho do koupelny s ručníkem v ruce.
Vrátil se s ručníkem obmotaným kolem pasu a mě spadla dolní čelist asi o metr, ale hned jsem se vzpamatovala. Mám Harryho napomenula jsem se. Ale lhala bych kdyby mě nevzrušovalo jak mu z vlasů kapali kapičky vody a sjížděli po jeho vypracovaném břichu. Odvrátila jsem pohled a s "Bude to dobré Loui." jsem se vytratila z pokoje.
Zjistila jsem že celou dobu byli za dveřmi čtyři hlavy, které se snažili poslouchat.
"Zbabělci." zasyčela jsem a vydala se na odchod.
"Kam jdeš?" doběhl za mnou Harry
"Domů." odsekla jsem
"Zlobíš se na mě?" spíš než otázka to bylo konstatování. Otočila jsem se na něj.
"Ne nezlobím, na tebe se nejde dlouho zlobit. Jen je mi líto že má čtyři kámoše, kteří ho nepodpoří když to potřebuje." nechala jsem se od něj obejmout a zbořila jsem svojí hlavu do jeho hrudi.
"A co se mu stalo?" zeptal se Harry takže asi nic neslyšeli. Zasmála jsem se.
"To musíte zjistit vy sami." usmála jsem se dala mu rychlou pusu, kterou on prodloužil na dlouhý polibek a běžela na zastávku.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 22. května 2012 v 18:21 | Reagovat

Chudák Louis!:( Ááá, živě jsem si představovala Louise v ručníku..áá!:D♥Těšim se na další díl!:)*

2 Cath!e Cath!e | Web | 23. května 2012 v 14:50 | Reagovat

Chudák Loui :( no ale ta scéna u něj v pokoji, kdy měl na sobě jen ručník... páááni :D :D
Krásný díl :) těším se na pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama