I Want 11

17. května 2012 v 18:32 | Lily<3 |  I wantBála jsem se co na mě kluci zase nachystali a tak jsem se pomalu plížila za Harrym. "Nebuď tak ostražitá, poznaj že jsem ti něco řekl."pošeptal mi a zašel za roh do obyváku a tak jsem šla za ním. Ale když jsem tam vešla nikdo tam nebyl. Byl tam až děsivý pořádek. Všechno narovnané a na svém místě.
"Harry?" zeptala jsem se opatrně. Nikdo mi neodpovídal, tak jsem zkusila ještě kuchyň ani tam nebyl. Že by hořejšek? Šla jsem tedy nahoru a zkusila všechny dveře. Až na ty do koupelny byli všechny zavřené. Doprčic kam se ten Harry poděl? Ptala jsem se sama sebe a šla zpátky do obyváku. Najednou se ke mě přihnali kluci bez Harryho.
"Nevíte kde je H...." nestihla jsem to doříct a už na mě byla sprška něčeho bílého a studeného. Rychle jsem zavřela oči. Všichni se tlemili, ale já ne. Každý z nich měl hasící přístroj, odkaď je proboha vzali? "Bože." prskala jsem kolem sebe pěnu co mi přistála do pusy.
"Wow brunetko kde sněžilo? Já chci taky sníh." dělal si ze mě srandu Louis.
"Ohh Loui, ty chceš taky sníh?" zeptala jsem se ho jako malého dítěte. Horlivě kýval hlavou, ještě neví co ho čeká. "Tak pojď." přiblížila jsem se k němu a objala ho.
"Proč mi pořád špiníš trika!" rozčiloval se, ale přitom se otřásal smíchy.Vyplázla jsem na něj jazyk, odlepila se od něj a šla se pomstít ostatním.
"Zayne, dneska se ti ten účes, ale povedl." pochválila jsem mu účes. "Jen škoda že dlouho nevydržel." ruce jsem si utřela do jeho vlasů a smála se. Jemu to tak vtipné nepřipadalo.
"Vyžeňte z ní toho čerta." řekl a popošel dost velký kus ode mě. Pravda že já jsem se cítila jako bych v sobě opravdu nějakého čertíka měla, už hodně lidí mi řeklo, že mám hodně vyditelné jiskry v očích vždycky když mě něco ujetého napadne a zrovna teď mě napadlo jak se pomstít Niallovi, ale to počká.
"Řekne mi někdo kde je ten Harry."
"Harry je můj a tak to zůstane." vyplázl na mě jazyk Louis.
"Kam si mi ho schoval?" založila jsem si trucovitě ruce na prsa.
"To bys chtěla vědět co?" smál se.
"Louisi myslela jsem že jsi trochu originálnější, ale kopírovat unos něvěsty ze svadeb. To moc originální není." Vypadá to že si ho budu muset najít, ale teď ještě dokončim pomstu. Sundala jsem si sáčko, které to odneslo nejvíc a hodila ho na hlavu Liamovi, který byl díky tomu taky špinavý. Jediný čistý byl Niall a všem se smál.
"Nemáte hlad?" zeptala jsem se jich a započala tak svoji pomstu Niallovi.
"Ano!" zakřičel Niall no já jsem dělala jako že ho ingnoruju.
"Halóo nic neslyšim."
"Docela jo, ale nejdřiv se jdu osprchovat." odpověděl mi Liam.
"Takže já se jdu podívat jestli nemáte něco v lednici a pak něco ukuchtim." Vydala jsem se do kuchyně. A začala vařit. Přemýšlela jsem nad tím kde je Harry a jestli se schovává dobrovolně. Najednou se z druhého patra ozvala rána, jako by někdo do něčeho kopl a sprosté nadávky. O chvíly později už u mě byl dole Harry a majetnicky mě objímal kolem pasu. Hned za ním přišel Louis, jen v ručníku. Tohle mi nesměj dělat vždyť já se z toho zachvíli zhroutim.
"Já jí chtěl potrápit víc, ještě jsem si chtěl užít zábavu, když se tě bude snažit najít." stěžoval si a přitom házel vlasama. všude po kuchyni lítali kapky vody, pak konečně odešel.
"Promiň." omluvil se mi Harry do ucha.
"Za co?" zasmála jsem se.
"Že se takhle chovaj a proč si vlastně pořád postříkaná od pěny?"
"Nestihla jsem se umýt a nemusíš se omlouvat. Vlastně díky těmhle žertíkum je mám ráda, vždycky si tu užiju zábavy, které se směju ještě další týden." Otočila jsem se k němu, už byl taky špinavý. Stoupla jsem si na špičky a políbila ho.
"Jsi úžasná." řekl mi a brnkl mě do nosu.
"Ty taky." zasmála jsem se.
"Chceš pomoct?" zeptal se mě a já mu svěřila krájení zeleniny. Připravovala jsem čínské nudle.

Když bylo všechno hotové. Připravila jsem šest talířů a na ten šestá dala záměrně málo pro Nialla.
"Dobrou chuť." popřála jsem jim a vyprskla smíchy na Niallově výraze. "Promiň, ale víc toho nezbylo, blbě jsem to odhadla." řekla jsem mu.
"To je dobrý." snažil se hrát statečnýho. Začalo mi ho být líto.
"Kruciš Niall, proč se na tebe nemůžu dlouho zlobit!" vzala jsem jeho talíř. Nabrala jsem mu třikrát větší porci než měl teď. "Tak." řekla jsem když jsem ten talíř dala před něj.
"O Emily jsi zlato." vrhl se na mě a objal mě.
"Ehm, ehm." odkašlal si Harry a Niall se ode mě hned odlepil.
"Vidíš já bych tě nikdy nepodvedl." zašeptal Louis Harrymu do ucha tak nahlas aby to všichni slyšeli.
"A co Eleanor?" zeptal se ho Harry.
"To je něco jiného." zakecal to Louis.
Když jsme dojedli Harry chtěl, abych se šla osprchnou a převléknout, protože mě obejmul a začal nadávat, že nastydnu. Souhlasila jsem. Zase mi dal nějaké oblečení a ručík a já se šla osprchvat. Stoupla jsem si do sprchy. Přes tekoucí vodu toho moc nebylo slyšet, ale měla jsem pocit jako bych slyšela bouchnutí dveří a chichotání. Když jsem ze sebe konečně dostala hasící pěnu, natáhla jsem se pro ručník, ale nebyl tam. Nic tam nebylo, ani oblečení, jen jeden obrovský pavouk. Neovládla jsem se z pavouků jsem měla hrůzu od malička.
"Ááááááááááááááááááááááááááá." zakřičela jsem "Louis!!!!!!!!!!!!!!!!!" muselo to být slyšet přes celou ulici do jakých výšin se znesl můj hlas.
"Co se děje?" vtrhli všichni dovnitř a já byla samozřejmě nahá. Harry si to uvědomil jako první a skočil přede mě a zakrýval mě svým tělem. Ostatní vypadali dost směšně. Stáli tam a očima pořád hypnotizovali to místo kam se podívali, když sem vtrhli.
"Liame, Louisi, nemáte náhodou přítelkyně?" nadhodil Harry. "A Zayne, Nialle tohle je moje holka."
Konečně se vzpamatovali odešli.
"Bože." oddechla jsem si když za sebou zavřeli dveře. Harry se na mě podíval a já se začala červenat. Omg poprvé mě vidí nahou."Em Harry nesehnal bys mi nějaké oble...." přiložil mi prst na ústa a políbil mě.
V tu chvíly se ozvalo zaklepáni a my jsme sborově zakřičeli.
"Co zas?"
"No jen mě napadlo jestli by brunetka nepotřebovala oblečení, vim o věcech které se daj dělt i bez ob...." ozval se Louisův hlas a po chvíli i jeho ruka ve dveřích.
"Louisi." okřikli jsme ho oba. No Harry mu z ruky vzal to oblečení a podal mi ho. No byla to mikina s nápisem I
"Jů." řekla jsem když jsem tu mikinu uviděla.
"Líbí." zeptal se a já jsem přemáhala smích. "Ta je tvoje, věděl jsem že budeš potřebovat oble....." přerušila jsem jeho slova polibkem a on se zapojil.
No vyrušila nás Niallova hlava ve dveřích "Přestaňte se oblizovat. Pouštíme horor!"
Šli jsme se teda dívat na horor. Moc mě nebavil nikdy jsem neměla příliš v lásce horory. Harry mi někdy v půlce zašeptal."Baví tě to?" zavrtěla jsem hlavou. Chytl mě za ruku a zvedl se.
"My už jdem spát." řekl klukům a vedl mě do svého pokoje.
"Nemáš náhodou pokoj s Louisem?" zeptala jsem se ho.
"Mám ale dnešní noc bude spát v pokoji pro hosty." zajiskřili mu oči. Doufala jsem že myslí na to samé na co já. Sedl si na postel. No a já jsem za námi zamkla dveře. Okamžitě pochopil a zamknul dveře od koupelny. Na můj překvapený pohled mi odpověděl. "Když žiješ pod jednou střechou s nejlepšími kámoši, které si baví dělat žertíky, něco se naučíš." Umlčela jsem ho polibkem a on mi ho vášnivě opětoval. Za chvíli už jsem na sobě tu krásnou mikinu, která vyjadřovala přesně mé city k tomuto člověku nepotřebovala a skončila někde pod postelí stejně jako moje pyžamové kalhoty.

Předchozí díl -------------------- Další díl

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 17. května 2012 v 18:47 | Reagovat

Ty vtípky co na 'brunetku'(:D) připravujou mě snad nikdy nepřestanou bavit!:DD A da odplata, kterou jim všem dala..:DD A potom ten Louis v tý kuchyni a ta scéna v tý koupelně!!:D A ten konec))♥
Těšim se na další díl!!;))

2 QQQ QQQ | 18. května 2012 v 0:35 | Reagovat

Tak za dnesek jsem to precetla cele! Je to super! Ty vtipky jsou dokonale a ta romantika! At uz je dalsi dil!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama