I Want 1

4. května 2012 v 17:00 | Lily<3 |  I want

Takže tady máte první díl. Doufám že se bude líbit :)To snad není možný, oni mě doopravdy vzali. Budu ve videoklipu s One Direction. Tohle se mi jen zdá a já se za chvíli probudím. Křečovitě jsem svírala svůj notebook a nemohla uvěřit tomu, že za týden odlétám do Anglie. Četla jsem si to pořád dokola. Wow. Očima jsem zabloudila k hodinám a do p****e. Za pět minut musím být v tanečním studiu, jinak mě Nina zabije. Vlastně kvůli ní mám teď tuhle šanci, to ona nám jednou na taneční zkoušku přinesla adresu, na kterou máme poslat nějakou svojí choreografii, která by se hodila do nového klipu One Direction. Rychle jsem vstala z postele a začala hledat něco, co bych si mohla obléct. Pohled padl na oblíbené šedé tepláky a tílko Love Never Dies. Tuhle frázi miluju a jednou si ji dám vytetovat na malíček u ruky, teď na to ale jaksi nemám čas. Vyšla jsem z domu. No bezva ještě tohle. Lilo. To se může stát jen mě. Naštvaně jsem z tašky vytáhla mikinu, nasadila si kapucu a běžela na zastávku.
"Promiňte že jsem se zdržela, ujel mi autobus." Zakřičela jsem zadýchaně, když jsem se konečně vtrhla do studia, teprve se rozcvičovali a Nina tam nebyla. Všiml si mě akorát David.
"Nejsi jediná, kdo se zpozdil, Nina tu ještě není." Přiřadil se ke mně a objal mě. Oslovoval mě touhle přezdívkou, protože se hrozně často červenám a on se na tom náramě baví.
"Jakto že tu ještě není? Nikdy nechodí pozdě." Uvažovala jsem nahlas a mezitím si dělala culík.
"Já vím, ale napsala Alexis zprávu, že za pět minut tu bude."
"Tak to asi za chvíli příjde, ale poslouchej, co se mi stalo." Nemohla jsem se dočkat, až mu tu novinu řeknu. Byl jako můj bratr hodně mi pomohl v době, kdy jsme měli moji rodiče, já a starší brácha autohavárii. Přežila jsem jenom já. Všichni v nemocnici říkali, že je to zázrak. Jen já jsem si nemyslela že je to zázrak, kdyby nademnou nějací andělé v tu dobu byly nedopustili by, aby mi zahynulo tolik blízkých lidí. Zahnala jsem myšlenky na tu hroznou noc zase do kouta a těšila se z toho, co mě teď čeká.
"Poslouchám." Podíval se mi do očí a čekal, co ze mě vypadne.
"Přijali mojí choreografii a chtějí, abych přijela do Londýna a začala ji s nimi točit." Teď když jsem to řekla nahlas, znělo to ještě méně uvěřitelně.
"No to je úžasné." Radoval se semnou, ale nechali jsme toho, když do sálu přišla Nina a za ní nějaký muž. David se ke mně ještě přiblížil a zašeptal mi "Kdy odcházíš?" Nestihla jsem mu odpovědět. Nina chtěla našemu hostu ukázat choreografii, kterou cvičíme už týden. V části, kdy jsem Davidovi měla nejblíže jsem mu do ucha pošeptala že za týden. Koukal na mě s otevřenými ústy a úplně zapomněl, že tančíme. Jenže ta choreografie je složitá a v této části se střídáme s dvojicemi vedle sebe a David na to tak trochu zapomněl, takže jsme všichni skončili na zemi.
"To se ti povedlo, Davide." Řekla sarkastickým tónem Nina. "Emily mohla by jsi prosím na chvíli."
"Jistě." Vstala jsem z podlahy a šla za ní a tím chlápkem.
"Dobrý den já jsem Paul manažer skupiny One Direction a jste Emily Grown že? Nina říkala že jste skvělá tanečnice, ta vaše choreografie je opravdu skvělá a už se těšíme na spolupráci. Přečetla jste si už email, který jsem vám poslal?" začal mluvit rychlou angličtinou a já se na ní rychle naladila, když jsem byla malá táta se mnou mluvil vždycky anglicky, protože se narodil a vyrůstal někde v Anglii.
"Ano dnes ráno, velmi mě to potěšilo."
"Takže se za týden uvidíme v Londýně." ještě se otočil k Nině, obejmul jí, pochválil nás a odešel.

Skončili jsme brzy a David mě pozval na oběd do fastfoodu.
"Co ti chtěli?" zeptal se mě když jsme vleklým tempem kráčeli po chodníku k fastfoodu.
"Ten chlap je manažer tý skupiny a chtěl mi jen říct že se mu moje choreografie líbila."
"Aha to je jasný že se mu líbila. Ta by se líbila i slepýmu." zasmála jsem se. David uměl vždycky podpořit. Chvíly jsme šli mlčky.
"Budeš mi chybět" objal mě " a povinně by budeš každej týden volat a hlásit co je novýho." zašeptal mi do ucha.
"Jasně tati." tuhle poznámku jsem si neodpustila. Naštěstí se neurazil a smál se semnou.
"Jedno Mcchicken meny." objednala jsem si a zaplatila. David už nám zabral stůl. Před sebou měl meny s kuřecími nugetkami pro dva. Polovina tam už nebyla. "Žroute."
"Po tréningu člověku vyhládne." odpověděl mi, když spolkl sousto. Musela jsem uznat že má pravdu i já už byla pořádně hladová.

Dávno už měl snědýno a já pořád jedla. Kradl mi hranolky, vždycky když si myslel že se nedívám. Najednou se koukl ke dveřím. A stuhl. Koukla jsem se tím samým směrem a uviděla jednu blondýnku, která s náma chodila na školu. Davidovi se vždycky líbila. Podívala jsem se na Davida pohledem "Co se děje?". Tyhle pohledy jsme měli perfektně nacvičené a dokázali jsme přes ně vést půlhodinový rozhovor. David mi odpověděl tím že vstal, šel za ní a políbil jí. Políbil jí! No páni a on se ani nepochlubí. Pořád jsem je sledovala. Čekal až si něco koupí a pak jí vedl k našemu stolu.
"Emily tohle je Niky moje holka. Niky tohle je Emily moje nejlepší kamarádka." představil nás, ale pohledem pořád zamilovaně zkoumal její tvář.
"Ahoj ráda tě poznávám, David o tobě často mluvil." plaše se na mě usmála a sedla si vedle něj.
"Taky tě ráda poznávám, ale bohužel se mi tebou David nepochlubil." probodla jsem ho pohledem a jí věnovala zářivý úsměv.
David se na mě omluvně usmál a jí políbil do vlasů.
"Tak já už půjdu, abych vás nerušila. Ráda jsem tě poznala. Ahojte."

Odešla jsem a nechala ty hrdličky samotné, však oni si bezemě vystačí. Domů jsem šla pěšky, protože nepršelo a chtěla jsem se projít.

Úvodní díl----------------------Další díl
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Přečetl/a jsi I want #1? prosím klikni :)

KliK

Komentáře

1 Peťka Peťka | 4. května 2012 v 18:37 | Reagovat

Wau pěkný:), DALší!

2 Ter. Ter. | Web | 4. května 2012 v 21:27 | Reagovat

Super!:) Říkám to pořád, ale nevadí...tohle věčný rozečítání nových a nových FF mě jednou zabije!!:DD

Máš pravdu...aspoň je naživo vidět!))♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama